Moje ordinace

Poskytuji preventivní a lékařskou péči dětem od narození až do jejich věku 19 let, kdy přechází do péče praktického lékaře pro dospělé. V rámci zdravotní lékařské péče diagnostikuji a léčím onemocnění, která jsou typická pro mladší a starší dětí. Všem poskytuji kvalitní lékařskou péči, upřednostňuji citlivý a individuální přístup jak k dětem, tak k jejich rodičům a snažím se vždy především získat jejich důvěru. Mým cílem je, aby děti chodily do mé ordinace pokud možno v klidu, nebály se a neměly strach z vyšetření. Stejně tak je u dětských pacientů důležitá komunikace, děti musí cítit zájem a poznat, že rodiče i lékař chce pro ně jen to nejlepší. V rámci poskytování zdravotní péče provádím preventivní prohlídky, povinné i nadstandardní očkování, odběry biologického materiálu i vyšetření pomocí testu CRP pro rozlišení virové a bakteriální infekce.Podle zdravotního stavu a se souhlasem rodičů provádím vyšetření a doporučuji děti do ozdravných zařízení, na lázeňskou léčbu, vyšetření pro sportovní oddíly, pro účast ve škole v přírodě apod.

Vybavení ordinace

V rámci komplexní zdravotní péče provádím měření a stanovení koncentrace C-reaktivního proteinu v krvi pomocí testu CRP. Měřením lze rozlišit, zda se jedná o virovou nebo bakteriální infekci a podle výsledku testu pacientům předepíši antibiotika či nikoliv.

Pro stanovení hladiny krevního cukru využívám glukometr.

V rámci doplňkové zdravotní péče provádím nastřelování náušnic pro malé i velké slečny.

Preventivní i lékařskou péči poskytuji v ordinaci v Němčicích nad Hanou a v Klenovicích na Hané. Přijímám i nové pacienty. Rozvrh ordinačních hodin najdete na těchto webových stránkách.

Profesionální zdravotnickou péči vašim dětem poskytnou

MUDr. Eva Sedláčková, dětský lékař

Ivana Kučerová, dětská sestra